O webu Český volejbal

Od zahájení provozu našeho serveru dne 22.3.2007 Vám budeme přinášet komentáře k aktuálnímu volejbalovému dění. Postupně představíme některé osobnosti volejbalového života a v neposlední řadě připojíme i občasné glosy a poznámky k metodice volejbalu.

Web na svém startu obsahuje kromě nových článků také některé texty a fotogalerie, které byly původně umístěny na volejbal.cz v rubrice osobnosti (cca rok 2001–2005).

Doufám, že svými postřehy přispějí k jednotlivým tématům i návštěvníci z řad volejbalové veřejnosti formou komentářů k jednotlivým článkům. Upozorňuji na to, že komentáře nesouvisející s obsahem článku či webu budou smazány. Stejně tak komentáře s vulgárními výrazy.

Novinkou k 8.8.2007 je návštěvní kniha.

Kdo jsem?

Jmenuji se Ondřej Pastrňák, tento server je čistě nekomerčního charakteru a jeho jediným cílem je propagace volejbalu v českých zemích. Samozřejmě, že pokud by někdo projevil zájem o reklamu na serveru, rád mu vyhovím (kontakt:skpro­sek (at) gmail­.com popř. tel: 602 937 919).

Hledáme autory

Pokud by někdo měl zájem podílet se na publikaci článků na tomto webu, rád to uvítám. Publikační systém Textpattern, na kterém web běží, je opravdu jednoduchý a zvládne ho myslím každý.

Například nejsem schopen publikovat články o ženském volejbale, protože ho jaksi nestíhám sledovat. Nicméně téma je libovolné. Jedinou podmínkou je, aby články byly o volejbale a měly hlavu a patu.

Projekt Český volejbal

Server nemá žádnou souvislost s marketingovým projektem „Český volejbal“ Českého volejbalového svazu a Sport Bohemia a.s.

O webu :: 26.02.07 :: Ondřej Pastrňák

Vyhledávejte volejbalově

Sledujte nás na facebooku

Partneři

www.triko4u.cz

Sporetx nabízí: volejbalové míče, volejbalové sítě, volejbalové chrániče a další vybavení na volejbal.

Zasílání novinek na e-mail

Váš e-mail:

Službu poskytuje FeedBurner

© cesky-volejbal.cz :: Mapa webu :: Podpořte nás Chaty a chalupy :: O webu :: Napište nám :: Support ODEON :: RSS 2.0